Hírek

Elérhetőségek

Konyhai előkészítő állás

Kisnémedi Község Önkormányzata Konyhai előkészítő munkatársat keres.
Feladatok:
• Iskolai érkeztetés teljeskörű lebonyolítása
• Iskolába szállított, fogyasztásra kész ételeket az arra kijelölt helyiségben átveszi, tálalja, szennyes edények elmosogatása, a tálalókonyha tisztán tartása.
• Tálalókonyhai feladatok ellátása a HACCP előírásainak megfelelően
• Gosztonyi Kúria teljeskörű takarítása
• Egyéb mosás – vasalási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Minimum 8 általános végzettség vagy szakmunkásképző
• Egészségügyi alkalmasság
• Önálló, gyors, megbízható és precíz munkavégzés
• Kiváló problémamegoldó képesség

Bérezés: Mt. hatálya alá tartozó munkatárs vagy közfoglalkoztatás keretében

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. február 20.
A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kisnémedi Község Önkormányzata, Hegyi Ágnes, jegyző nyújt, a 27/566-008 -os telefonszámon.
A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton a jegyzo@kisnemedi.hu E-mail címen keresztül vagy postai úton: 2165 Kisnémedi, Fő u 5.